ریشه کنی سوسک ها تخصص ماست


اثر نفتالین بر سوسک و دفع آن

 نفتالین چه اثری بر سوسک ها دارد؟

نفتالین چه اثری بر سوسک ها دارد؟ بازدارنده یا کشنده؟

 

لازم است بدانید روش های خانگی زیادی برای دفع انواع آفات و حشرات وجود دارد. اما معمولا صاحب خانه ها از روش های خانگی، کم و بیشبه طور کامل و صد در صد راضی نیستند چرا که معتقدند کارایی مناسبی ندارند. اما بسیاری از افراد از اثر نفتالین بر سوسک متعجب هستند. لازم است بدانید سوسک ها حشرات بسیار قوی هستند و به سرعت تکثیر می شوند. بنابراین اثر این ماده بر سوسک ها می تواند تعجب بر انگیز باشد.

 

نفتالین چیست؟

 

نفتالین توپ های کوچکی از آفت کش و دئودرانت های شیمیایی هستند. این توپ های کوچک که در انواع بودار و بدون بو به مشتریان ارائه می شوند گاهی برای نگهداری لباس و سایر مواد مستعد آسیب ناشی از کپک‌ها یا لارو پروانه‌ها مورد استفاده قرار می گیرند. بیشترین استفاده نفتالین در خانه ها قرار دادن آن ها در پتوها و لباس های پشمی جهت ممانعت از تخمگذاری حشره بید است. به مرور زمان مواد موجود در نفتالین تصعید شده و اثر نهایی رخ می دهد. پس استفاده از آن برای دفع سوسک ها نیز قطعا اثرگذار است.

شاید همان قرص هایی که در کمد های لباس خود از آن استفاده می کنید همان چیزی باشد که برای از بین بردن سوسک به آن احتیاج دارید. در ادامه با ما همراه باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم که آیا اثر نفتالین بر سوسک مثبت است یا خیر؟

قطعا دسترسی و استفاده از محلول های شیمیایی موجود در بازار صرفه اقتصادی ندارد و برای تنفس نیز بسیار مضر می باشند. با قاطعیت می توان بیان کرد اثر نفتالین بر سوسک خیره کننده می باشد. توصیه ما به افرادی که فرزند خردسال و یا فرد کهنسال دارند استفاده از نفتالین نمی باشد. بهتر است از دیگر سموم ایمن استفاده کرد.

 

آیا نفتالین باعث دور شدن این حشرات موذی از خانه شما می شود؟

 

همانطور که در بالاتر نیز اشاره کردیم سوسک ها به سرعت تکثیر می شوند. در نتیجه اگر از وجود سوسک در خانه خود مطلع شدید باید هر چه سریعتر نسبت به از بین بردن آن اقدام نمایید. برای انجام این کار نیز نیاز به یک از بین برنده حرفه ای دارید.

اگر با این سوال که آیا گلوله های نفتالین باعث از بین رفتن سوسک ها می شوند دست و پنجه نرم می کنید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا به پاسخ این سوال برسید.

خوشبختانه پاسخ به این سوال کاملا سر راست می باشد. با قاطعیت می توان بیان کرد نفتالین باعث دور شدن این حشرات موذی از خانه می شود. در حالت کلی لازم است بدانید انتخاب یک دور کننده حشرات برای خانه و محیط خانواده یک الزام می باشد. برای از بین بردن این حشره موذی می توانید از انواع تله نیز استفاده نمایید اما یک راه فوق العاده انسانی برای از بین بردن حشرات استفاده از نفتالین می باشد.

 

آیا نفتالین در از بین بردن سوسک ها نقش مهمی را ایفا می کند؟

 

استفاده از مواد شیمیایی یک عامل بازدارنده برای از بین بردن سوسک از محیط خانه می باشد. توجه داشته باشید استفاده از سم هایی که حاوی مواد شیمیایی می باشد برای کودکان و افراد مسن خطرناک می باشد و استفاده از نفتالین یک انتخاب ویژه برای از بین بردن سوسک ها می باشد.

 

آیا استفاده از نفتالین باعث دفع سوسک ها می شود؟

 

از نفتالین می توانید برای دفع و از بین بردن سوسک و انواع حشرات موذی دیگر نیز استفاده کنید. حشراتی مانند ساس، پروانه های لباس و غیره. از نفتالین برای دفع سوسک ها استفاده می شود. دود حاصل از نفتالین می تواند باعث از بین رفتن انواع حشرات موذی شود.

توجه داشته باشید دود حاصل از نفتالین برای افراد، سالم نیست در نتیجه اگر کودک خردسال دارید بهتر است آن را از کودکان خود دور کنید.

 

سم سوسک کش ریپلزال

فروش سم سوسک - کلیک کنید